Tags

, , , ,

W czasie jednego zabiegu wolno wykonać kompleksową korektę niedoskonałości twarzy wynikających ze starzenia.
Odmłodzenie wizerunku może polegać na:
– wygładzeniu zmarszczek na czole,
– wygładzeniu zmarszczek dookoła oczu,
– korekcie okolicy pod oczodołowej tzw. doliny łez,
– korekcie policzków,
– konturowaniu konta żuchwy,
– poprawie okolicy ust,
– odmłodzeniu ust, polegające na ich nawilżeniu, i nie powiększeniu.
kwas hialuronowy wypełniacze
– poprzednio zabiegiem
Przed zabiegiem spośród każdym pacjentem przeprowadzany jest wywiad, azali nie ma żadnych przeciwwskazań aż do jego przeprowadzenia. Na takim wywiadzie lekarz na ogół ustala, jaka kwant preparatu będzie potrzebna do korekty natomiast wstępnie szacuje cenę zabiegu. Warto jest tymczasem pamiętać, iż ostateczna cena być może daleko się różnić od czasu wstępnego szacunku, albowiem w trakcie wykonywania zabiegu przypadkiem okazać się, że natomiast popyt jest większa albo mniejsza ilość kwas hialuronowy wypełniacz
. Koszt zabiegu jest w głównej mierze nałogowiec od momentu ilości zużytego kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy – ogólna sylwetka przebiegu zabiegu na całej twarzy
Na początku oblicze pacjentki jest na wskroś oczyszczana zaś odkażana. Następnie doktór przechodzi do znieczulania twarzy specjalnym kremem. Niektórzy lekarze w przypadku iniekcji wypełniacza do wrażliwych części twarzy stosują anestezja przewodowe, w celu zwiększenia komfortu pacjenta/ki.
Następnie dermatolog przechodzi do iniekcji. Większość lekarzy opracowało własne metody iniekcji. Atoli wszelako prosty zabieg wstrzykiwania wypełniacza polega na powolnym wpuszczaniu preparatu w skórę. Stopniowe, delikatne usuwanie igły zmniejsza groźba krwawienia po zabiegu. Po iniekcji kompetencja jest zupełnie masowany oraz modelowany no, tak aby mieszanka całkowicie rozłożył się w skórze.
Należy pamiętać, że każda figura jest inna zaś wymaga indywidualnego podejścia a techniki zabiegu. Istnieją różne rodzaje zmarszczek, natomiast metody ich niwelowania dopasowywane są indywidualnie.
kwas hialuronowy wypełniacze
– rekonwalescencja po zabiegu
Dobrze przeprowadzony zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Szczerze po iniekcji zaledwie pod mocnym światłem widoczne są malutkie dziurki oraz aksamitny schemat preparatu. Po plus minus 2-4 godzinach wszelkie widoczne oznaki przeprowadzania zabiegu zanikają. Niezwykle ważne jest zachowanie pacjenta/ki po zabiegu, którego nie powinno się banalizować. Pożądane byłoby jest stronić nadmiernej ekspozycji na gwiazda zaś dotykania i masowania obszarów, dokąd wstrzyknięto preparat.
Kwas hialuronowy występuje ajuści w naszym organizmie – pospołu spośród włóknami elastyny oraz kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności zaś gładkości skóry. Przez wzgląd swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 manto więcej wody aniżeli sama waży) pozwala zdołać zachować trafny kategoria nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią prócz tego rolę nośnika, umożliwiając przesyłka substancji odżywczych w kretyn skóry, tudzież aktualnie ich sama życie w skórze pobudza produkcję kolagenu. Spośród wiekiem jego kompozycja maleje, i w rezultacie – pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, tudzież zarys twarzy staje się mniej wyraźny. ów proces wolno jakkolwiek efektywnie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy można serwować praktycznie w każde pozycja na ciele. Alternatywa preparatu o właściwym składzie natomiast konsystencji zależy od efektów, jakie chcemy utrzymywać się. Płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek, zaś gęstych – aż do modelowania twarzy tudzież ciała.
Efekty zabiegu w WellDerm:
Zredukowanie zmarszczek – mimicznych na czole, pionowych naokoło ust, oczu (,,kurze łapki”) natomiast fałd nosowo-wargowych
Wygładzenie szyi, dekoltu oraz dłoni
Ujędrnienie oraz postęp gęstości skóry
Modelowanie owalu twarzy (Volumetria) – uwypuklenie truchło policzkowych
Kształtowanie ust
Wzrost ust
Powiększenie opadających kącików ust
Korekta nosa
Opis zabiegu:
Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. Trwa plus minus kwadransa. Zabieg jest odczuwalny – stosuj się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, wtem po jego wykonaniu wolno powrócić do pracy. Jeżeli niekiedy pojawi się delikatny miejsce spuchnięte oraz zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach.
Efekt zabiegu jest natychmiastowy natomiast utrzymuje się od 6 aż do 12 miesięcy. Każde kolejne klechda kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.
Przeciwwskazania:
Brzemienność, czas karmienia piersią
Miejscowe infekcje skórne
stwierdzone alergia na kwas hialuronowy
Niektóre choroby – autoimmunologiczne, nowotworowe, niewyrównana moczówka cukrowa
Tendencje do powstawania bliznowców

Advertisements