Tags

, , , ,

Kolagen Graphite (100 ml) to kosmetyk o postaci szarego żelu, powstałego na bazie rybiego kolagenu, który bogaty jest w czyste, naturalne białko. Wykazuje on właściwości regenerujące i odbudowujące strukturę komórek skóry, naczyń krwionośnych oraz układu kostnego (np. ścięgien, chrząstek). Wraz z biegiem lat organizm ludzki ubożeje w naturalny kolagen, co powoduje problemy skórne oraz osłabianie układu kostnego.

Kolagen Graphite wykazuje szczególne efekty regeneracji włosów, skóry oraz paznokci. Działa na nie silnie energetyzująco, poprzez równomierne wchłanianie się kolagenu o prawidłowej strukturze włókien.

Powszechnie używa się go w renomowanych salonach fryzjerskich, kosmetycznych i studiach stylizacji paznokci. Jego regularne stosowanie zmniejsza widoczność starzenia się skóry na dłoniach i stopach, poprawia kondycję włosów oraz paznokci.

Pomocny również w zwalczaniu stwardniałej, zrogowaciałej skóry, a także w kuracji stawów skokowych lub kolanowych. Stosuje się go pod postacią maseczek, płukanek czy zabiegów kąpielowych. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i zacznij kurację z Kolagen Graphite!
Sposób uzycia Kolagenu:

Podczas pielęgnacji skóry twarzy polecane jest stosowanie kolagenu w większej ilości pod oczy i na powieki w pozostałych miejscach stosować nie wielką ilość kolagenu. Stosować na umytą skórę.

Podczas pielęgnacji włosów, polecane jest stosowanie kolagenu jako maseczkę na włosy – aby taki efekt otrzymać należy wmasować żel w skórę głowy a następnie pozostawić na umytych włosach na ok. 20 minut. A następnie spłukać. Kolejnym sposobem na przprowadzenie kuracji kolagenowej skóry głowy w domowym zaciszu jest zastosowanie płukanki roztworem składającego się z ciepłej wody i kolagenu.

Kolagen na dłonie i paznokcie należy stosować nawet kilka razy dziennie.
Drugą metodą pielęgnacji włosów kolagenem jest aplikacja płukanki z roztworu rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.
Pielęgnacja dłoni: należy wmasowywać żel kilka baty dziennie w skórę dłoni, niemniej jednak na płytkę kolagen paznokcie
wolno zarządzać kolagen bez żadnych ograniczeń.
Aby odskoczyć uczucia napięcia skóry, po wchłonięciu Kolagenu, alias po ok. 8-10 minutach, można zastosować jedwabny krem kaloryczny albo nawilżający, lub balsam, pamiętając aczkolwiek, iż w żadnym razie nie przypuszczalnie jego osoba zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów bądź retinolu. Można to stwierdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.
Nakładanie kremu, jaki będzie zawierał niejaki z wyżej wymienionych składników, sprawi, iż kolagen na paznokcie straci swoje właściwości, zaś przeto aplikowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie w celu skóry pożądanych efektów.
W związku spośród powyższym, do zabiegów kosmetycznych zalecana jest sznur elektryczny kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.
W przypadku, jak chcemy jakkolwiek nałożyć krem, balsam czy olejek obejmujący w swym składzie, np. retinol, wypada odczekać ok. 60 minut od chwili nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie jest dozwolone administrować kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:
Uwaga! kolagen skóra
zachowuje nienaruszoną strukturę białkową zaś biologiczną aktywność jedynie w przedziale temp. 5-28° C.
Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Advertisements