Tags

, , , , ,

Powstało na zlecenie zaś wyłączność COLWAY. Jego debiut rynkowy puder położenie w maju 2009 roku i poprzedzony był serią kosmetyczną COLWAY – produktami o uznanej renomie, natomiast przede wszystkim Kolagenem Naturalnym – sztandarowym wyrobem Inventia Polish Technologies tudzież wielkim hitem sektora wellness, w tej chwili nie lecz w Polsce.

Oddajemy Państwu Towar zaplanowany, nawet – trącący fałszem, wykorzystujący High Biotechnology oraz komponenty dermo kosmetyczne będące wynalazkami ostatnich lat – oraz szlagierami rynku kosmetyków ponadstandardowych. Bezsporną wiadomość na rynku.
Serum Wyszczuplające, serum do ciała
do ciała jest rodzajem ekstra-balsamu o zapachu a barwie cappuccino. Dermokosmetyk ów stworzono do walki spośród cellulitem, defektem estetycznym, kto spędza sen z powiek wielu kobietom.
Przy zachowaniu delikatnej, aksamitnej konsystencji serum, pozyskano lekarstwo, który okazał się potężnym wrogiem cellulitu.
Cellulit– stał się w XXI wieku czymś więcej, aniżeli wadą wyglądu. Urósł do rangi problemu, i ze względów obiektywnych. Dotyka bowiem raz za razem większej części kobiecej populacji. Podług niektórych szacunków nawet 95% pań po okresie dojrzewania. Wynika owo ze zmian cywilizacyjnych, zmian w trybie życia tudzież sposobach odżywiania tudzież spośród przekazów genetycznych. Dokuczliwość ta dotyczy tym samym chwilowo już nie na odwrót kobiet spośród nadwagą, niemniej jednak także tych ogromnie szczupłych. Dorzucić wypada, że środki masowego przekazu, w tym po największej części publikacje adresowane do pań, oraz reklamy specyfików najmniej cellulitowi nie zapobiegających – niemniej jednak wykorzystujące negatywne emocje – szkopuł ten spotęgowały.
Niedawny jeszcze defekt schludny, stał się w potocznym odbiorze chorobą. Bez mała zmorą milionów kobiet serum na ciało
. Najogólniej, cellulit – to nieprawidłowe konstelacja tkanki
tłuszczowej, określane za pomocą specjalistów faktycznie jako jej choroba przewlekła, toż tudzież niezapalna. Proces powstawania cellulitu jest wynikiem zwiększenia objętości komórek tłuszczowych, które uciskając na naczynia, powodują zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, co w konsekwencji prowadzi do zaburzeń metabolicznych w tej tkance. W wyniku niedokrwienia adipocyty zaczynają kumulować obok tłuszczu dodatkowo toksyny. Mało tego wysięki z nieszczelnych naczyń krwionośnych powodują obrzęki oprócz tego upośledzające transfer płynów ustrojowych. Nadto rozrośnięte komórki tłuszczowe naciskają na
włókna kolagenowe oraz elastynowe, powodując ich deformację, w wyniku których z kolei – tkanka łączna twardnieje a traci elastyczność.
Przyczyny powstawania tego schorzenia leżą w niewłaściwej diecie, czyli przede wszystkim w złej gospodarce aminokwasowej, w braku ruchu, czynnikach genetycznych natomiast w nadmiarze żeńskich hormonów płciowych – estrogenów. Na końcu w samej konstrukcji skóry kobiecej a włókien podporowych w niej rozmieszczonych.
Nie mamy wielkiego wpływu na akt przyczyn powstawania „skórki pomarańczowej”,
jednakże badania prowadzone za pomocą ośrodki naukowe, pozwoliły nam odgadnąć reakcje leżące tuż przy podstawy tej choroby, natomiast przede wszystkim wyposażyły inżynierów biochemii w wiedzę, która pozwala coraz skuteczniej redukować trudność cellulitu wewnątrz pomocą kosmetologii substancyjnej.
Dobra informacja brzmi tak: nieprawdziwe są obecnie opinie, ukształtowane w XX w. – jakby Nul nie pomagało na cellulit. Mrowie się zmieniło za pomocą ostatnią dekadę. Pasztet istnieje nie ulega wątpliwości dalej tudzież cudownego wyleczenia nie oferuje mierny preparat, aczkolwiek dostępne są w tym momencie w najlepszych hurtowniach komponentów zestaw aktywne, które pozwalają na skomponowanie formulacji działającej wielokierunkowo :
„Wymuszają” lipolizę, alias rozbiór tłuszczów w ich komórkach. Dysymilację taką, która redukuje podskórne inwentarz lipidów, jednakże równocześnie w jej wyniku aż do krwi nie trafiają czas wolny kwasy tłuszczowe, które mogłyby się niebezpiecznie utleniać.
Pobudzają mikrokrążenie, by podnieść drenaż tkanek natomiast usunąć nagromadzone w nich toksyny natomiast wodę, zaś również aby ułatwić innym substancjom aktywnym przenikanie aż do pokładów stanowiącej zagwozdka – tkanki tłuszczowej.
Spowolniają bieg adipogenezy, inaczej powstawania komórek tłuszczowych. Komórki niedojrzałe nie są zdolne aż do gromadzenia zapasów tłuszczu. Nie postarzają tkanki, nie powodują „skórki pomarańczowej”.
Spowolniają w końcu lipogenezę inaczej bieg magazynowania tłuszczu w komórkach tłuszczowych. W celu identycznym.
Jak jak wiadomo użytkowniczkom innych Produktów COLWAY serum do ciała
– zupełnie nie obiecujemy cudów, atoli podobnie w życiu nie proponujemyrzeczy zwykłych…
Zawsze są one POLSKIE, PONADSTANDARDOWE i Pierwsze w swojej grupie towarowej – co w żadnym wypadku formułą. Takie jest plus Surowica Wyszczuplające…

Jest owo co niemiara. Oraz ściślej – jest to komplet, co przypuszczalnie wysunąć propozycję dermo kosmetologia substancyjna u dołu wystarczy pierwszej dekady XXI wieku przeciw cellulitowi, w formie surowica aplikowanego naskórnie. Jest owo nawet więcej, w charakterze iż nie ma na rynku produktów działających istotnie wielokierunkowo, spośród naciskiem na owo, by rozwiązania zaproponowane uderzały w przyczyny tworzenia się „skórki pomarańczowej” zaś zapobiegały – na krzyż silne redukcja dyspozycja magazynowania tłuszczu w tkance – powstawaniu złogów nowych. Podczas gdy niewątpliwie większości kobiet – specyfiki zachwalane naprzeciw cellulitowi działają z reguły wybiórczo tudzież doraźnie.

Regularne aplikowanie naszego preparatu przynosi wymierne efekty w postaci:

Redukcji motłoch ciała, nie idącej w kilogramy, lecz „mierzalnej”,
Redukcji nadmiernej ilości wody a sodu w macierzy pozakomórkowej,
Redukcji obwodu ud tudzież pośladków,
Redukcji widoczności „skórki pomarańczowej”,
Poprawy mikrocyrkulacji, co poskutkuje rzeczywiście zmniejszeniem widoczności „pajączków”,
Znacznej poprawie nawilżenia, gęstości oraz elastyczności skóry.

Serum Wyszczuplające spełni także z powodzeniem te wszystkie role, jakie powierzacie Panie zazwyczaj swojemu ulubionemu balsamowi do ciała. Po co nie nazwaliśmy go przeto po prostu „balsamem wyszczuplającym”? W jakim celu wyrażenie „serum”, które zobowiązuje? Prosimy przyjrzeć się składowi preparatu, a wsio stanie się jasne.

SUBSTANCJE AKTYWNE

KOLAGEN – jest „proteiną młodości”, która stanowi powyżej 30% całkowitej chamstwo białka ludzkiego zaś aż 70% białek skóry. Kolagen jak jeden mąż z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość zaś jędrność, oraz także wiąże wodę, substancje liofilowe zaś stanowi o kondycji tkanki łącznej, alias w istocie całego organizmu. Produkty dysymilacji trzeciorzędowego kolagenu rybiego, użyte w charakterze faktor tego preparatu pobudzają procesy odnowy, całkowicie regenerują, nawilżają natomiast ujędrniają epiderma, aż do warstwy podstawnej. Pobudzają podziały keratynocytów natomiast reakcję cytokin. Stymulują fibroblasty – stocznie wytwórcze „białka młodości” do nadkompensacyjnej budowy molekuł kolagenowych.

Powstające na drodze do tego „wymuszanych” procesów kolagenogenezy potrójne helisy ewoluują w fibryle, łączące się z kolei we włókna. W rezultacie zwiększa się napięcie a ogólna krzepa skóry a staje się płeć nadobna bardziej elastyczna i gładsza, i cellulit mniej widoczny.

Liporeductyl® – jest bogatą kompozycją wyjątkowo aktywnych substancji, zamkniętych w liposomach co ułatwia penetrację naskórka i umożliwia dotarcie aż aż do najgłębszych warstw skóry. Substancje aktywne uwalniane w głębokich warstwach epidermy efektywnie walczą spośród cellulitem.
Liporeductyl poszukiwany jest w składach balsamów oraz kremów aż do ciała za sprawą świadome i wymagające konsumentki. Aktualnie nie ma na rynku innego produktu, dedykowanego do walki spośród tłuszczem podskórnym, w którym liporeductyl stanowiłby aż 7% jego składu. Wspomnianą kompozycję tworzą:

KOFEINA – którą charakteryzuje udowodniona klinicznie artyzm wymuszania lipolizy (rozpadu tłuszczów podskórnych). Kofeina blokuje ferment (fosfodiesterazę) poważny w środku destrukcję cząsteczek biorących udział w rozkładzie TAG. Poprawia także rotacja krwi, co ułatwia eliminację toksyn.

ESCYNA – to fundament naturalnie występująca w nasionach kasztanowca. Escyna wybitnie efektywnie uszczelnia drobne naczynia, zwiększając ich odporność na rozpadanie się natomiast wysięki osocza, które nie hamowane – prowadzą aż do obrzęków. Istotnie dobra ubezpieczenie naczyń spowodowana jest wielokierunkowym działaniem escyny. Przymierze ów hamuje akcja enzymu hialuronidazy, kto rozkłada główne spoiwo śródbłonka naczyń – kwas hialuronowy, będący – gdy nie ulega kwestii jedną spośród najcenniejszych dla skóry substancji, jaką wytwarza lokalny organizm. Na dodatek escyna hamuje inne enzymy odpowiedzialne z kolei w ciągu rozpatrywanie substancji budulcowych naczyń krwionośnych. Escyna na ostatek obniża faktycznie stany zapalne naczyń oraz lepkość krwi – ułatwiając jej przepływ i zapobiegając zakrzepom żylnym.
Ponadto podstawa ta zwiększa zasilanie żylne, natomiast zmniejsza pojemność żylną zapobiegając powstawaniu zastojów krwi. Autorytet escyny nie ogranicza się jedynie aż do układu krwionośnego. Posiada niewiasta równie korzystny autorytet na układ limfatyczny, poprawiając w ogóle cyrkulacja limfatyczno-żylne.

L-KARNITYNA – określana niedawno coraz to częściej mianem witaminy BT, jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Jest cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe aż do mitochondriów, dokąd ulegają spaleniu, tudzież usuwa z nich średnio – i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe a inne acylowe stosunki, które w nadmiarze mogą egzystować toksyczne. L-karnityna jest również skutecznym antyoksydantem. Ma wskutek tego sztuka stabilizowania błon biologicznych. Wykazano oraz jej zaradczy waga na naczynia krwionośne. Poza tym jest związkiem, który bierze żywy udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej czyn detoksy kujące wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z L-karnityną są wydalane spośród organizmu, rzeczywiście samo kiedy podstępny nadmiar biopierwiastków.

TRÓJPEPTYD GLICYNA-HISTYDYNA-LIZYNA – występuje w różnych proteinach i łatwo kojarzący jest aż do wybiórczego wychwytywania produktów utleniania lipidów. Wiązanie tych szkodliwych związków wysoce zwiększa skuteczność działania pozostałych składników kompozycji. Oraz czyni procesy wymuszonych lipoliz, alias rozbijania tłuszczów, które obwiniamy o cellulit – bezpiecznymi dla organizmu.

RUSZCZYK KOLCZASTY (wyciąg) – roślina ta bogata jest w saponiny sterydowe, fitosterole, flawonoidy, kwasy tłuszczowe, triterpeny, kumaryny i alkaloidy. Zależności aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają blask naczyń krwionośnych, z wykorzystaniem co poprawia się wielce transfer krwi. Na domiar tego stosunki te zwiększają elastyczność naczyń i hamują stany zapalne. Konspekt z tej cennej rośliny poprawia i przepływ limfy. Rozszerzanie natomiast uszczelnienie naczyń krwionośnych zaś pobudzenie przepływu limfy ogranicza wysięki do otaczających tkanek zmniejszając obrzęki i zwiększając wydalanie toksyn.

JOD – jest pierwiastkiem nader cennym pod ręką zwalczaniu tkanki tłuszczowej. Wpływa jego osoba na usprawnienie i przyspieszenie metabolizmu. Powoduje owo z jednej strony szybszą eliminację tkanki tłuszczowej, z drugiej i strony wzmaga wydalanie toksyn.

BLUSZCZ Trywialny (wyciąg) – zawiera gama związków substancji aktywnych. Przede wszystkim kwaśne saponiny trójterpenowe (a-hederyna), alkaloidy (emetyna), flawonoidy (rutyna), fenolokwasy (chlorogenowy i kofeinowy). Bluszcz ma właściwości przeciwzapalne a przeciwbólowe, tudzież oraz udrażniające, napinające natomiast ściągające. Saponiny mają silne zdolności drenowania tkanek, także stymulują krążenie krwi oraz uaktywniają odpływ limfy. Ułatwia owo składnikom aktywnym dotarcie do miejsc w których odkłada się tłuszcz a wpływa na ich lepsze pochłanianie, zaś w konsekwencji – na wyrywanie toksyn oraz wody spośród przestrzeni miedzykomórkowej a na intensyfikację przemiany materii a rozkład TAG zamkniętych w adipocytach. Wyciąg spośród bluszczu na końcu – wzmacnia bilon naczynia krwionośne (tzw. „pajączki”) w ochronie zanim pękaniem.

Wyciąg z CENTELLA ASIATICA – substancje zawarte w wyciągu z tej rośliny stymulują fibroblasty aż do syntezy kolagenu oraz elastyny i innych białek związanych ze wzmocnieniem struktury tkanki łącznej. Pobudzają przebudowę włókien kolagenowych, modyfikując struktury skóry tudzież warstwy podskórnej. Wpływają tym samym na widoczną poprawę jej jędrności a elastyczności.
W związku z czym zaś „skórka pomarańczowa” staje się mniej widoczna. Streszczenie z centelli pozytywnie wpływa oraz na rotacja podskórne. Stosunki aktywne w nim zawarte dodatkowo zapobiegają powstawaniu nieestetycznych „pajączków” w poprzek poprawa przepływu krwi oraz wzbogacanie tkanek otaczających naczynia krwionośne. Co więcej ścianki naczyń krwionośnych pod wpływem składników aktywnych centelli ulegają wzmocnieniu a poprawia się ich elastyczność. Konspekt z centelli podnosi ilość nawilżenia tudzież napięcia skóry, skoro wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Konspekt z tej rośliny stosowany zewnętrznie działa silnie antyseptycznie natomiast przeciwzapalnie.

Advertisements