Tags

, , , ,

Młoda karnacja jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem istnienie a postępowanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi podczas gdy zmarszczki, bruzdy, fałdy zaś wykrzywienie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu od czasu kilkunastu lat wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze (fillery).

Obecnie najpopularniejszą substancją stosowaną aż do wypełniania zmarszczek zaś bruzd jest kwas hialuronowy.

RESTYLANE jest linią produktów kwasu hialuronowego, zapewniającą kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych a głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, podczas gdy i do poprawy konturów twarzy, powiększania zaś modelowania ust.

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu i owszem występującego w organizmie, poddanego procesowi stabilizacji. Jeżeli zabawić się kwasu hialuronowego w zwykłej formie zaś wstrzyknąć aż do organizmu, ulegnie jego osoba degradacji w ciągu kilku dni. W takim przypadku zysk z terapii byłaby nadzwyczaj krótkotrwała. Unikalny przebieg stabilizacji (NASHA™ – Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid), opatentowany tudzież wykorzystywany w produkcji RESTYLANE za pomocą szwedzką firmę Q-MED., zaprocentował żelem Restylane Perlane
, jaki jest prawie że jednakowy z naturalnym, występującym w młodej skórze. Jego używanie powoduje długotrwały efekt w redukcji zmarszczek i znacząco minimalizuje niebezpieczeństwo reakcji skóry na zabieg Restylane® jak niesłychany mikstura wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach).

Bezpieczeństwo zaś efektywność tego preparatu udowodniono w powyżej 10 000 000 wykonanych do tego czasu zabiegach. Działania niepożądane obserwowano nader z rzadka natomiast tak bywa dotyczyły samego wkłucia. kwas hialuronowy Restylane
bez problemu przeszedł rygorystyczną procedurę rejestracji w Stanach Zjednoczonych tudzież został zatwierdzony przy użyciu Amerykańską Agencję ds. Żywności zaś Leków – FDA (Food and Drug Administration). FDA jest znana spośród rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna głos tej agencji rządowej jest uznawana plus wyjąwszy USA za sprawdzian jakości.

RESTYLANE działa przez całkowanie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, hamuje rozczłonkowanie kolagenu wywołany przy użyciu kolagenazy, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, ponadto plus stymuluje produkcję nowego kolagenu.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębia skóry, oraz różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości zaś jędrności skóry w poprzek odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie impreza likwiduje widoczne objawy starzenia.

RESTYLANE działa długotrwale, jednakże nie permanentnie.
Organizm człowieczy posiada lokalny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Pokłosie po zabiegu utrzymuje się tak bywa od czasu 6 do 18 miesięcy, po tym czasie Restylane ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).
Wypełnianie zmarszczek natomiast bruzd

W zależności odkąd głębokości bruzdy albo zmarszczki podaje się różne odmiany preparatu Restylane Perlane
na odpowiednią głębokość.

Drobne ostre zmarszczki naokoło ust, kurze łapki, front – Restylane touch, Restylane

Głębsze zmarszczki np. zmarszczki pośrodku brwiami, bruzdy nosowo-wargowe, bruzdy na dole kącików ust – Restylane, Restylane Perlane

Uniesienie kącików ust – Restylane, Restylane Perlane

Wypełnienie „doliny łez” (zagłębienie biegnące od momentu kąta wewnętrznego oka), kasata cieni pod spodem oczami – Restylane, Restylane Perlane
Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Albowiem Restylane wprowadza się do skóry cienką igłą, w celu podniesienia komfortu pacjenta skórę nim zabiegiem trzeba znieczulić. Blisko płytszych zabiegach nakładamy krem znieczulający na ok. 1 godz. Blisko głębszych np. wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych wykonujemy znieczulenie przewodowe – podobnie kiedy przy stomatologa.

Zabieg trwa do 30 min, zaś efekt jest bezzwłoczny. Dosadnie po zabiegu skóra przypuszczalnie stanowić ileś zaczerwieniona zaś obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin lub kilku dni, wskutek tego chory na 2 dwadzieścia cztery godziny przypuszczalnie powrócić do swoich zajęć.
Powiększanie, formowanie ust

Produktem przeznaczonym do wypełnienia ust jest RESTYLANE Lipp. Zabieg polega na wstrzyknięciu kw. hialuronowego w odpowiedniej objętości zapewniającej zaplanowany efekt:

Zaakcentowanie brzegów ust
Wypełnienie czerwieni warg
Rozwój objętości warg
Uczucie kącików ust

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Nie furt znaczne zwiększenie ust jest pożądane. Szczerze przeciwnie, w większości przypadków aksamitny retusz jest wystarczający w uwydatnieniu ust i zachowaniu ich naturalnego wyglądu. Każda pacjentka wymaga indywidualnego traktowania.
Po zabiegu przypadkiem dodawać otuchy się miejsce spuchnięte z wykorzystaniem kilka dni, gdy również zasinienia związane z wkłuciem. Efekt utrzymuje się z wykorzystaniem 6-9 miesięcy. Czas ten zależy od chwili indywidualnych cech przy danej osoby (ruchy mimiczne) tudzież rodzaju użytego preparatu. Po wykonaniu kolejnych zabiegów efekt utrzymuje się dłużej oraz zużywa się coraz to mniej preparatu.
Lifting volumetryczny, konturowanie twarzy

Lifting wolumetryczny ma na celu scalenie objętości twarzy związanej spośród wiekiem czy też szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wspólnie z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi natomiast w pewnym momencie staje się to widoczne, mając szkodliwy doniosłość na aparycja twarzy. Mało tego na pokłosie utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów tudzież bruzd natomiast opust kącików ust.

Zabieg polega na podaniu dogłębnie w tkankę podskórną żelu kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości – Restylane Sub-Q ewentualnie Restylane Perlane. Z przyczyny temu zagłębienia wynikające spośród zaniku tkanki podskórnej – otoczenie poniżej powiekami („dolina łez”), środkowa część policzków, pobliże skroniowa, bruzdy nosowo-wargowe, bruzdy u dołu kącików ust – wypełniają się, przywrócony zostaje owal twarzy, która nabiera nowego młodszego wyrazu.

Restylane Sub-Q zaś Restylane Perlane dają również dyspozycja konturowania twarzy tuż przy osób w każdym wieku. W tym wypadku celem zabiegu jest przemodelowanie względnie uwydatnienie okolicy ścierwo policzkowych, brody, podbródka. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i częstokroć spektakularne, utrzymują się za sprawą 12-18 miesięcy. Sposób trwa O tyle o ile 30 min. tudzież nie wiąże się spośród istotnym ryzykiem (zasinienie w miejscu wkłucia).

Odkryj na dopiero co Twoje padło policzkowe!
Niewiele aspektów Twojej urody prawdopodobnie nagrodzić Cię w gruncie rzeczy wybitnie gdy wyjątkowe kontury twarzy. Jej idealne proporcje – kształtne policzki, oczy błyszczące spojrzeniem a wydatne usta pewność siebie poprawiają szósty zmysł piękna. Dzięki RESTYLANE możesz od nowa adresować uwagę pięknym kształtem swoich policzków. Przez odnowienie jużci utraconej objętości skóry, RESTYLANE wypełnia policzki, poprawia powierzchowność Twojej skóry w górnej części twarzy albo w opcjonalny procedura pozwala Ci zaakcentować cielsko twarzy i usprawnić profil.

RESTYLANE Perlane ™ jest doskonałym wsparciem w celu wszechstronnego konturowania okolic brody, podbródka a korekcji głębokich fałd. Obronność stosowania i skuteczność zabiegów z użyciem RESTYLANE Perlane TM zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi opublikowanymi w indeksowanych czasopismach. 1,2

Przywróć gładkość swojej skórze
Rewitalizacja natomiast ujędrnianie skóry – Restylane Vital
Restylane Vital ™ reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na gruntownie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA ™ (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Żel ów utrzymuje trafny ilość nawodnienia skóry, warunkuje jej elastyczność, zasilanie a decyduje o świeżości wyglądu oraz naturalnej witalności – HYDROBALANS. Restylane Vital™ owo niespotykany wypełniacz, kto posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odtworzenie kolagenu de novo natomiast spektakularne nawilżanie skóry.

Można z powodu niemu bez trudu zwalczyć rezultat wieloletniego działania słońca zaś starzenia się skóry. Zabieg spośród RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Cera wygląda na zdrową natomiast porządnie nawodnioną, i przez to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię „trudnych aż do poprawy”, jak choćby dłonie azali wycięcie. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją zaś poprawia jej jędrny powierzchowność. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne za sprawą mrowie miesięcy po zabiegu. Przeważnie zaleca się czynić zabieg niepowodzenie, kiedy niekiedy dwójka rózgi w roku, tymczasem nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów. Ustal ją spośród Twoim lekarzem.

Preparat znajduje aplikowanie w zabiegach obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można zdobyć w poprawie wyglądu dłoni.
Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co bynajmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Ciąg zabiegów wolno powtarzać co 4-6 miesięcy.
Iniekcje Restylane Vital™ nie wymagają przeważnie znieczulenia. Obok osób szczególnie wrażliwych koniec zastosować na godzinę przed zabiegiem krem przeciwbólowy.

Advertisements