Tags

, , , , ,

Rozstępy

Rozstępy to wrzecionowate pasma, występujące przeważnie na pośladkach, brzuchu udach czy również piersiach.
Rozstępy powstają na kolagen do biustu
następstwo upośledzenia fibroblastów- (komórek odpowiedzialnych za tworzenie włókien kolagenu i elastyny). Włókna kolagenowe i elastynowe tworzą net odpowiedzialną za elastyczność skóry. Upośledzenie fibroblastów powoduje zmiany w budowie włókien, stają się one mniej wytrzymałe na rozpiętość a w efekcie dochodzi aż do ich zerwania, wtedy to powstają rozstępy.
Największą predylekcja kolagen do biustu
aż do rozstępów mają:
kobiety w okresie ciąży zaś menopauzy
osoby w okresie dojrzewania
ludzie otyli
osoby częstokroć stosujące diety niskokaloryczne
Upośledzenie fibroblastów powstaje na pokłosie wzrostu poziomu kortyzolu we krwi. Zmiany w poziomie kortyzolu występują u kobiet w ciąży osób otyłych i w okresie dojrzewania. Kolejną przyczyną są zmiany poziomu estrogenów w czasie ciąży gdy tudzież w okresie dojrzewania. Czynnikiem sprzyjającym rozstępom jest również zła dieta uboga w mikro zaś makroelementy. Przyczyną mogą istnieć i skłonności genetyczne.
W który metoda zniwelować rozstępy?
Przede wszystkim powinniśmy dodać sił włókna kolagenowe które są kruche oraz podatne na zerwania kolagen na ciało
. Wzmacniając włókna kolagenowe w poprzek dostarczenie kolagenu spośród zewnątrz rozstępy niemalże znikają. Czyn Kolagenu Inventia stymuluje syntezę kolagenu zaś elastyny tudzież wzmacnia ich włókna. Zwiększa konsystencja tkanki łącznej, uelastycznia oraz poprawia strukturę skóry. Kolagen prosty pobudza oraz fibroblasty do produkcji własnego kolagenu w skórze. Wyniki testów wskazują iż Kolagen Nieskomplikowany Inventia wzmacnia, uelastycznia skórę i w dużym stopniu spłyca istniejące rozstępy.
Wskazania:

Oferowany Kolagen Nieskomplikowany Silver występuje w postaci przejrzyście szarego żelu. Zasadny aż do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Do masażu leczniczego zaś energetyzującego, niwelowania rostępów, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Zjadliwy we wszystkich domowych kuracjach skóry natomiast stawów. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej aż do masaży o działaniu szczegółowo rewitalizującym oraz energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych czy też w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe). Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych dla osób korzystających spośród ćwiczeń korekcyjnych czy też fitnesowych. Przy osób spośród deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych oraz kolanowych powoduje nasilenie ruchomości stawów tudzież zredukowanie bólu.

Skład wg INCI: aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

Sposób używania:

Kolagen Silver Nanieść niewielką kwant żelu na skórę umytą i wytartą, najlepiej po kąpieli, jak otwarte są pory. Nieco wklepać opuszkami palców. Aplikować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są zmarszczki, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się jakby do głębi. Po zastosowaniu kolagenu wolno nanieść przeważnie stosowany maść aż do ciała.

Advertisements