Tags

, , , ,

Obecnie raz za razem dłużej chcemy mieć wygląd młodo. Niektórym osobom zmarszczki mimiczne nie przeszkadzają, choć gros z nas, gdy tylko uzna zmarszczki za kłopotliwe, obecnie zaczyna używać różnych kosmetyków przeciwstarzeniowych, zaś niektórzy nawet rozważają opcja operacji plastycznej. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na wygładzenie linii natomiast fałd na twarzy. Mogą one dodatkowo spełnić policzki, natomiast nawet głębokie blizny, poprawiając tym samym krawędź twarzy.
Wypełniacze na bazie kwas hialuronowy na twarz najlepiej sprawdzają się w redukowaniu linii śmiechu, wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych, powiększaniu oraz poprawie kształtu ust, redukcji zmarszczek wokół oczu, wypełnianiu policzków
Najbardziej wskazanymi bruzdami aż do stosowania wypełniaczy są zmarszczki statyczne, czyli te, które widzimy, nawet kiedy facjata zastyga w bezruchu. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego spośród powodzeniem używane są także aż do powiększania, uwydatniania ust natomiast w celu uzyskania gładkości tudzież subtelnego efektu, który sprawi, że oblicze nabierze młodego wyglądu.

Czym jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest polisacharydem, utrzymującym nawilżenie skóry a zapewniającym jej elastyczność. Bieżący jest w całym ludzkim ciele, niemniej jednak aż 50% zlokalizowane jest w skórze. Występuje w głębszych warstwach skóry właściwej, dokąd odpowiada w środku utrzymanie gładkości zaś jędrności skóry. Powinniśmy przeto postrzegać kwas hialuronowy na twarz
jako zwyczajny faktor skóry, jaki nawilża ją od wewnątrz. Kwas hialuronowy wspiera plus tworzenie się zaś koszty utrzymania włókien kolagenowych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. Ubywanie kolagenu powoduje utratę elastyczności natomiast koloru skóry.
W okresie młodości liczebność kwasu hialuronowego w skórze jest niesłychanie rozległy, acz spośród czasem z pewną taką nieśmiałością się zmniejsza. Obok pięćdziesięciolatków pojemność kwas hialuronowy na twarz
jest mniejsza o z grubsza połowę, aniżeli przy osób młodych. Utrata kwasu hialuronowego zaczyna się ok. 18.-20. roku życia, natomiast zanim 40. rokiem życia zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki– karnacja traci elastyczność tudzież pojawiają się zmarszczki. Kwas hialuronowy stosowany w zabiegach przeciwstarzeniowych ma kreacja żelu natomiast jest zmodyfikowaną postacią tego samego kwasu, występującego tak właśnie w ludzkim ciele.

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest pewny oraz bądź występują jakieś działania niepożądane?
Kwas hialuronowy jest uśredniony do kwasu zawartego w ludzkim ciele. Zestawienie między tymi dwoma substancjami jest na tak wiele silne, iż zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie wymaga nawet wykonania testów alergicznych.
Zabieg jest tak bywa ewentualnie bezbolesny lub jeno nieznacznie niekomfortowy, oraz figura przeprowadzająca zabieg być może zastosować miejscowe anestezja, tak aby powiększyć zbytek pacjenta. Naraz po zabiegu możne pojawić się delikatne pieczenie, zasinienie, zaczerwienienie, obrzęk. Objawów te są tymczasowe, znikają w przeciągu kilku dni.

Jak wygląda zabieg?
Dzięki podobieństwu pośrodku kwasem hialuronowym znajdującym się w ludzkim ciele tudzież tym, który w użyciu jest w trakcie zabiegu, nie musisz czynić testów alergicznych. Z przyczyny zawartości środka znieczulającego w preparatach linii Juvederm ULTRA zabieg jest najczęściej ewentualnie bezbolesny. Może stanowić odczuwane początkowe ukąszenie, ale przeciwnie przez mgnienie oka. Postać przeprowadzająca zabieg przypadkiem zastosować miejscowe znieczulenie, iżby powiększyć blichtr pacjenta.
Zabieg trwa w od chwili 30 aż do 45 minut.

Jak długo utrzymują się rezultaty i efekty zabiegu?
To zależy od chwili wielu czynników, takich podczas gdy wiek, lokalizacja podania preparatu, stan oraz forma skóry, styl życia natomiast integralny stan zdrowia pacjenta. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy w układy od chwili rodzaju zastosowanego preparatu. Po zabiegu linie na twarzy będą delikatniejsze natomiast wygładzone.

Jak ospale trwa ponowne pojawienie się aż do codziennej aktywności?
Może on zająć kilka godzin lub dni, w układy od momentu obszaru poddanemu zabiegowi i rodzaju użytego wypełniacza. Większa część osób przypuszczalnie spokojnie wrócić aż do swoich codziennych zajęć obecnie po zabiegu.

Czy występują działania niepożądane?
Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia przypadkiem pojawić się obrzęk lub siniec. Lekarz wykonujący zabieg z pewnością poradzi sobie spośród tym problemem. Pamiętaj że powyższe objawy migiem ustępują natomiast wolno je bez trudności zatuszować niedaleko pomocy makijażu. Natomiast pamiętaj, iżby zgłosić się do lekarza prowadzącego, jeśliby bliżej nie określony z powyższych objawów trwa dłużej aniżeli tydzień, czy też pojawiły się przy Ciebie inne działania niepożądane. Wszystkie zabiegi wykonywane na skórze niosą ze sobą groźba infekcji.

Jak powinno się stanowić przygotowanym do zabiegu?
Zaleca się iżby na kilka dni przedtem iniekcją Juvederm ULTRA, unikać stosowania aspiryny albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Zredukuje owo groźba powstania siniaków zaś krwawienia po iniekcji.

Przeciwwskazania do zabiegu:
Ciąża a czas karmienia piersią, stany grypowe, aplikacja antybiotyków, zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, zaburzenia krzepnięcia krwi, aplikacja leków rozrzedzających krew ( m.in. aspiryna)

Advertisements